Salomon Atlete Veshje Bicikleta Aksesore Rreth Nesh Kontakt
Bicikleta: Te gjitha MTB Kids Junior City Road Aksesore
 
< Kthehu mbrapa  
VELO
NGJITES PER DOREZA TIMONI BLACK MESSING
2,000 Lek√ę
FOTO TE TJERA
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mbeshtjellese timoni VELO

Ngjyra : Blu     Kodi : 410289

Ngjyra : E Kuqe    Kodi  : 410288

Ngjyra : E Bardhe   Kodi : 410287 

Ngjyra : E Zeze     Kodi : 410800

Ndertim i bute dhe i q

 
Produkte te ngjashme
SCOTT
BICIKLETE SPARK 740
320000 Leke
SCOTT
BICIKLETE CONTESSA 29
200000 Leke
SCOTT
BICIKLETE SPARK 970
305000 Leke
SCOTT
BICIKLETE CONTESSA 29
115000 Leke
GoSport, Sportswear & Sports Equipment Created by Impuls
Str. Myslym Shyri, P/54, Tirana / T +355 4 2265781
All rights reserved, 2014.